Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-076329/0126

Gliederarmband,

Gliederarmband, - Vintage, Mode und Accessoires

Grosse, Pforzheim um 1967, Metall, vergoldet, Länge 19 cm, signiert Grosse 1967 GERMANY

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

25.02.2020 - 15:06

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Gliederarmband,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Vintage, Mode und Accessoires
Datum: 25.02.2020 - 15:06
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online