Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-014796/0001

Andy Warhol*

Pittsburg 1928-1987 New York "Marilyn Monroe", Granolithographie nach Andy Warhol, Blattgröße ca. 60 x 60 cm, im Druck signiert, handnummeriert 2109/2400, verglast, gerahmt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

04.03.2020 - 14:17

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Andy Warhol*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 04.03.2020 - 14:17
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: Online