Georg Valka
St. Pölten 1882-1949 "Kalvarienberg, St. Pölten", Öl auf Karton, ca. 88 x 70 cm, signiert, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
04.03.2020 - 14:26
- Vyvolávací cena:
Georg Valka
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.03.2020 - 14:26 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |