Ernst Balluf *
(Linz 1921-2008) Flußlandschaft, handsigniert: Balluf, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 25,5 x 29,5 cm, Oberfläche verglibt, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
03.03.2020 - 15:05
- Vyvolávací cena:
Ernst Balluf *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 03.03.2020 - 15:05 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 85,-