Alfred Kubin *
(Leitmeritz 1877-1959 Zwickledt/OÖ) Ohne Titel, handsigniert: Kubin, im Druck signiert: A Kubin, Lichtdruck, Passepartout-Ausschnitt ca. 21x 16 cm
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
03.03.2020 - 15:11
- Dosažená cena: **
EUR 50,-
- Vyvolávací cena:
EUR 50,-
Alfred Kubin *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 03.03.2020 - 15:11 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 4.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 2.500,- -
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 3.000,-