Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023782/0007

Werner Augustiner *

(Graz 1922-1986) Damenakt - Elisabetta, signiert: Augustiner, datiert:11.3.(19)84, bezeichnet, Kohle aquarelliert auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 48x 33,5 cm, verglast, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

03.03.2020 - 15:13

Vyvolávací cena:

Werner Augustiner *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 03.03.2020 - 15:13
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online