Ernst Balluf *
(Linz 1921-2008) Ohne Titel, signiert: Balluf, Öl auf festem Karton, ca. 30,5 x 30,5 cm, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
03.03.2020 - 15:21
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Ernst Balluf *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 03.03.2020 - 15:21 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 220,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-