Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-024631/0004

Maler der 1. Hälfte des 20. Jahrhunderts

Blick auf einen See im Alpenvorland, signiert: S. Kaufmann. (?), Öl auf Hartfaserplatte, ca. 40,5 x 50 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

03.03.2020 - 15:21

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 03.03.2020 - 15:21
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online