Čís. položky 194-024665/0002

Ernst Balluf *

(Linz 1921-2008) Ohne Titel, signiert: Balluf, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 30x 36 cm

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

03.03.2020 - 15:23

Dosažená cena: **
EUR 280,-
Vyvolávací cena:

Ernst Balluf *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 03.03.2020 - 15:23
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online