Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-024961/0002

Roza Molnar *

(Monor 1900-Vac 1977) Rast am Feld, signiert: R. Molnar, Öl auf Leinwand, ca. 61 x 80,5 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

03.03.2020 - 15:33

Vyvolávací cena:

Roza Molnar *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 03.03.2020 - 15:33
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online