Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-065725/0006

Anton Einsle zugeschrieben/attributed

(1801-1871) Herrenporträt, Öl auf Leinwand, 65,5 x 53 cm, im Oval gerahmt (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

26.03.2020 - 15:06

Cena:
EUR 440,-

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Obrazy
Online do: 26.03.2020 - 15:06
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online