Čís. položky 138-068405/0003

Adolf Karpellus

(Nowy-Sacz, Galizien 1869-1919 Wien) Zwei südliche Sommeridyllen, signiert, datiert (ligiert) A. Karpellus (19)09 bzw. signiert A. Karpellus, Öl auf Leinwand, je 60 x 35 cm, gerahmt, (2) (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

26.03.2020 - 15:00

Cena:
EUR 2.480,-

Adolf Karpellus

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Obrazy
Online do: 26.03.2020 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online