Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037653/0001

Volker Uiberreither *

(Salzburg 1939 geb.) Weingarten im Winter, signiert und datiert unten rechts: V. Uiberreither (19)99, Aquarell, Kreide auf Bütten, ca. 105 x 75 cm, verglast gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

10.03.2020 - 10:21

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Volker Uiberreither *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 10.03.2020 - 10:21
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online