Čís. položky 110-021735/0018

Künstler um 1900

Künstler um 1900 - Umění a starožitnosti

Der Dienstmann, Öl auf Karton,47 x 31 cm, gerahmt, schmutzig

02.03.2020 - 10:14

Vyvolávací cena:

Künstler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 02.03.2020 - 10:14
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 20.02. - 02.03.2020

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.