Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022239/0001

Konvolut von 60 Glasbonbons in Deckelpokal

, vornehmlich Murano 2. Hälfte 20. Jh., verschieden färbige Gläser in diversen verareitungstechniken, Deckelpokal in farblosem Glas, Höhe ca. 38 cm, partiell gering bestoßen

02.03.2020 - 11:09

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 02.03.2020 - 11:09
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 20.02. - 02.03.2020