Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038002/0022

Henkelschale, wohl 20. Jhdt.

Silber, innen vergoldet, gedrungen ovale Schalenform mit vier Rocaillefüßen, teils durchbrochen gearbeitet, HxBxT ca. 21 x 18 x 12,5 cm, Gewicht ca. 300 g øS300

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

05.03.2020 - 15:16

Vyvolávací cena:

Henkelschale, wohl 20. Jhdt.

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 05.03.2020 - 15:16
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 28.02.- 05.03.2020