Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037884/0011

A. Jankowitz

A. Jankowitz - Klenoty, umění a starožitnosti

(wohl Österreichisch/ Slowenisch 1. Hälfte 20. Jahrhundert Haus am felsigen Wildbach, signiert und datiert unten rechts: A. Jankowitz (19)48, Aquarell auf Papier, ca. 60 x 42 cm, Passepartout, Rahmen abgerieben

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

05.03.2020 - 15:29

Vyvolávací cena:

A. Jankowitz

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 05.03.2020 - 15:29
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 28.02.- 05.03.2020