Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038533/0008

Jürgen Messensee *

(Wien 1936 geb.) Kopf, signiert und datiert: Messensee (19)77, Lithografie in Farbe, Auflagenr. 72/150, Blatt ca. 40 x 30 cm, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

05.03.2020 - 15:30

Vyvolávací cena:

Jürgen Messensee *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 05.03.2020 - 15:30
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 28.02.- 05.03.2020