Altschliffbrillant Damenring zus. ca. 0,45 ct
Weißgold 585, zwei Altschliffbrillanten, RW 53, 3,3 gøg3
05.03.2020 - 10:36
- Vyvolávací cena:
EUR 320,-
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 05.03.2020 - 10:36 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 28.02. - 05.03.2020 |