Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034920/0001

Deutsche Schule um 1700

Landschaft mit Dorf und Figurenstaffage, Öl auf Eichenholzplatte, ca. 18 x 25 cm, gerahmt Ruf 500

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

14.06.2017 - 15:12

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Deutsche Schule um 1700

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 14.06.2017 - 15:12
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 09.06. - 14.06.2017