Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 310-311701/0001

Brillant Damenring zus. ca. 0,45 ct

Gold 585, Brillanten in Weißgold 750 gefasst, RW 57, 4,3 gøg4

Expert: Christian Wainke Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

12.03.2020 - 10:45

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty a náramkové
Datum: 12.03.2020 - 10:45
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 06.03. - 12.03.2020