Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 377 #

UNGARN. -

UNGARN. - - Knihy a dekorativní tisky

"Hungaria regnum". Teilkolorierte, goldgehöhte Kupferstichkarte mit kolorierter, goldgehöhter Titelkartusche. Amsterdam, W. und J. Blaeu (um 1650). Ca. 41,5 x 50,5 cm. Gerahmt.

Koeman 2,2800:2A. - Bug etwas knitterig. - Etwas fleckig. - Blatt nicht ausgerahmt.

Expert: Kurt Szendi Kurt Szendi
+43-1-515 60-201

books@dorotheum.at

28.06.2017 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

UNGARN. -

+43-1-515 60-201

books@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 295
Aukce: Knihy a dekorativní tisky
Datum: 28.06.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.06. - 28.06.2017