Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 182-011843/0001

Diamantohrhänger zus. ca. 4,65 ct

Rosegold 580, Silber kombiniert, je ein Altschliffbrillant zus. ca. 4,60 ct, Diamantrauten, österr.-ungar. Amtspunze 1872-1922, 5,1 g, in Etui, 1 Patent aus späterer Zeit ergänztøG5

Expert: Anna Maria Hofmeister Anna Maria Hofmeister
+43512/570447- 14

anna-maria.hofmeister@dorotheum.at

19.03.2020 - 10:21

Dosažená cena: **
EUR 7.500,-
Vyvolávací cena:
EUR 6.000,-

+43512/570447- 14

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at

+43 512 570 447
Aukce: Klenoty a náramkové
Datum: 19.03.2020 - 10:21
Místo konání aukce: Innsbruck
Prohlídka: 13.03. - 19.03.2020