Karl Hodina (Wien 1935 geboren)
"Der liebe Augustin", handsigniert Karl Hodina, Radierung Nr. 634 von 1000 nummerierten Abzügen, Passeparteaut, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
23.03.2020 - 14:12
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.03.2020 - 14:12 |
Místo konání aukce: | Graz |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 2.500,-