Čís. položky 121

KLIMT. - STROBL, A.

KLIMT. - STROBL, A. - Knihy a dekorativní tisky

Gustav Klimt. Die Zeichnungen. 1878 - (1918). 4 Bde. Salzburg, Welz 1980 - 1989. Gr.- 4to. Mit zahlr., tls. farb. Abbildungen. OKst.- Bde., OPp.- Schuber (= Veröffentlichung der Albertina. Nr. 15).

- ÖL 2, 209. - Schuber etwas berieben und bestoßen. (4)

Expert: Kurt Szendi Kurt Szendi
+43-1-515 60-201

books@dorotheum.at

28.06.2017 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

KLIMT. - STROBL, A.

+43-1-515 60-201

books@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 295
Aukce: Knihy a dekorativní tisky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 28.06.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.06. - 28.06.2017