Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069184/0002

Gaston Hoffmann *

(Paris 1883-1977 Nizza) Vor Gericht, Nackte Tatsachen und Der Ankläger, beide signiert Gaston Hoffmann, Öl auf Leinwand, je 38 x 46,5 cm, gerahmt, (2) (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

16.03.2020 - 10:14

Dosažená cena: **
EUR 2.200,-
Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Gaston Hoffmann *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 16.03.2020 - 10:14
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 05.03. - 16.03.2020