Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 31 #

SOCIN, A.

SOCIN, A. - Knihy a dekorativní tisky

Mittelhochdeutsches Namenbuch. Nach oberrheinischen Quellen des zwölften und dreizehnten Jahrhunderts. Basel, Helbing & Lichtenhahn 1903. 4to. XVI, 787 S. HLdr. d. Zt. mit RSch. und RVerg. (etwas berieben).

- Zaunmüller 55. - Erste Ausgabe.

Expert: Kurt Szendi Kurt Szendi
+43-1-515 60-201

books@dorotheum.at

28.06.2017 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 60,-
Vyvolávací cena:
EUR 60,-

SOCIN, A.

+43-1-515 60-201

books@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 295
Aukce: Knihy a dekorativní tisky
Datum: 28.06.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.06. - 28.06.2017