Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-064528/0001

Hugo Darnaut

(Dessau 1851-1937 Merkenstein) Jagdhütte im Gebirge, signiert Hugo Darnaut, Bleistift, Aquarell auf Papier auf Karton kaschiert, 14 x 20 cm, Passep., gerahmt, (fleckig), (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

17.03.2020 - 10:00

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Hugo Darnaut

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 17.03.2020 - 10:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online