Čís. položky 301-447471/0001

Brillant Kulturperlen Damenring

Brillant Kulturperlen Damenring - Exkluzivní šperky

Platin 950, Altschliff brillanten zus. ca. 0,80 ct, RW 59, 3,5 g, Ringweitenänderung Weißgold 585øp3

26.03.2020 - 14:07

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 26.03.2020 - 14:07
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online