Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-024534/0028

Walter J. Boschan *

(Wien 1911-1984 Salzburg) Der Salzburger Untersberg in der Wintersonne, signiert: W. J. Boschan, am Passepartout signiert: W. J. Boschan, Gouache, Passepartout-Ausschnitt ca. 33,7 x 48,2 cm, verglast, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

24.03.2020 - 15:24

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Walter J. Boschan *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 24.03.2020 - 15:24
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online