Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-024746/0003

nach Pablo Picasso *

(Malaga 1881-1973 Mougins) Le panier de fruits, im Stein signiert: Picasso, Lithographie in Farbe, Passepartout-Ausschnitt ca. 20,5 x 17,5 cm, verglast, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

24.03.2020 - 15:32

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

nach Pablo Picasso *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 24.03.2020 - 15:32
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online