Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025019/0002

Heinz Leinfellner *

(Zidani Most, Slowenien, 1911-1974 Wien) Figurenstudie, signiert: Leinfellner, datiert: (19)69, blauer und schwarzer Kugelschreiber auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 27,5 x 19 cm, verglast, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

24.03.2020 - 15:45

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Heinz Leinfellner *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 24.03.2020 - 15:45
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online