Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 039-143459/0000

Chinesin,

Wiener Porzellanmanufaktur Augarten, Porzellan, farbig staffiert, Höhe 8,5 cm, unterglasurblaue Marke, bestoßen

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

18.03.2020 - 15:06

Vyvolávací cena:

Chinesin,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 18.03.2020 - 15:06
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online