Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-105371/0019

Böhmische Gnadenmadonna,

Gnadenbild vom Hl. Berg bei Pribram, Böhmen 19./20. Jh., Weichholz bunt gefasst, Höhe 30 cm, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

18.03.2020 - 15:26

Vyvolávací cena:

Böhmische Gnadenmadonna,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 18.03.2020 - 15:26
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online