Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-456349/0001

Diamantanhänger an Halskette

Weißgold 585, Altschliffbrillanten, Achtkantdiamanten und Diamantrauten zus. ca. 0,60 ct, ein Onyx, Kettenlänge ca. 46 cm, 5,3 gøG5

20.03.2020 - 15:08

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Diamantanhänger an Halskette

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 20.03.2020 - 15:08
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online