Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-047406/0007

Diamantring zus. ca. 0,30 ct

Weißgold 585, Altschliffdiamanten und -brillanten, 2,4 g, RW 53øg3

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

20.03.2020 - 15:16

Vyvolávací cena:

Diamantring zus. ca. 0,30 ct

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 20.03.2020 - 15:16
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online