Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-062012/0001

Karl Anton Zach *

(Österreich 1868-1959) Die Thurykapelle im Lichtental, signiert K. Zach, Aquarell auf Papier, 37 x 27 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

20.06.2017 - 15:02

Vyvolávací cena:

Karl Anton Zach *

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Aquarelle und Miniaturen
Datum: 20.06.2017 - 15:02
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online