Alphons Leopold Mielich
(Klosterneuburg 1863-1929 Salzburg) Rast unter einem Baum, in der Ferne die Pyramiden von Gizeh, signiert A. C. Mielich, Aquarell auf Papier, 16 x 11 cm, gerahmt, (Hu)
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
20.06.2017 - 15:02
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Alphons Leopold Mielich
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
Aukce: | Akvarely a miniatury |
Datum: | 20.06.2017 - 15:02 |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 30.000,- do EUR 40.000,-