Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-059339/0001

Karl Wenzel Zajicek

(Wien 1860-1923) Der Uhrmacher im kleinsten Haus von Wien in der Burggasse, signiert W. Zajicek, Aquarell auf Papier, 15 x 11 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

20.06.2017 - 15:05

Dosažená cena: **
EUR 650,-
Vyvolávací cena:
EUR 650,-

Karl Wenzel Zajicek

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Akvarely a miniatury
Datum: 20.06.2017 - 15:05
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online