Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023577/0002

Jan Stanilawski

(Olschana 1860-1907 Krakau) Markusdom in Venedig, in der Platte monogrammiert JS, Lithographie in Farbe, Steingröße ca. 15 x 21 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

30.03.2020 - 15:19

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Jan Stanilawski

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Obrazy
Datum: 30.03.2020 - 15:19
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online