Čís. položky 138-060680/0001

Carl Pippich

Carl Pippich - Akvarely a miniatury

(Wien 1862-1932) Militärparade vor der Votivkirche, betitelt Schottenring, signiert C. Pippich, Aquarell auf Karton, 45 x 57 cm, gerahmt, sehr stark beschädigt (gebräunt, Kratzer, verschmutzt), (Hu)

Künstlerhausetikette 1905, Nr. 191; von Mag. Paul Rachler bestätigt.

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

20.06.2017 - 15:26

Vyvolávací cena:

Carl Pippich

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Akvarely a miniatury
Typ aukce: Online aukce
Datum: 20.06.2017 - 15:26
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.