Čís. položky 138-058563/0008

Hans Fink

Hans Fink - Akvarely a miniatury

(Salzburg um 1900) Konvolut Aquarelle, darunter: Aus Kalwang, Forum Romanum, Schoberpaß, In den Dolomiten, 10 Stück, vorwiegend betitelt und signiert Hans Fink, Aquarell auf Papier, mittlere Formate, o. R., beschädigt, (10) (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

20.06.2017 - 15:28

Vyvolávací cena:

Hans Fink

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Akvarely a miniatury
Typ aukce: Online aukce
Datum: 20.06.2017 - 15:28
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online