Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-106234/0022

Kreuzpartikelreliquiar,

Messing, vergoldet, farbige Glassteine, verglaster Reliquienbehälter, Höhe 21,5 cm, Ende 18. Jh., (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

16.04.2020 - 15:08

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Kreuzpartikelreliquiar,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Stříbro
Datum: 16.04.2020 - 15:08
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online