Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-104505/0001

Wiener Silber Kerzenleuchter,

rund, floral graviert, drei Rocaillenfüße, Höhe 37,5 cm, Gewicht 295 g, Meisterzeichen, Wiener Dianakopfpunze 1872-1922, Druckstellen, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

16.04.2020 - 15:11

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Wiener Silber Kerzenleuchter,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Stříbro
Datum: 16.04.2020 - 15:11
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online