Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 104

Linkhanddolch,

16. Jh., 45 cm lange Klinge mit Mittelgrat, beidseitig doppelt schmal gekehlt, gemarkt, gerade eiserne Parierstange mit Seitenspange, linsenförmiger Eisenknauf, Griffholz mit Türkenbunden und verdrillter Eisendrahtwicklung, (He)

Expert: Karl Hellmer Karl Hellmer
+43-1-515 60-322, 544

regina.fensl@dorotheum.at

07.04.2020 - 14:34

Dosažená cena: **
EUR 2.048,-
Vyvolávací cena:

Linkhanddolch,

+43-1-515 60-322, 544

regina.fensl@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitné zbraně
Datum: 07.04.2020 - 14:34
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online