Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 148

Jambija,

Arabien, 20. Jh., 20 cm lange Klinge mit Mittelrippe, vernickelt, Horngriff, z. T. mit getriebenem Neusilberblech überfangen, die Lederscheide an der Vorderseite mit silberfarbenem Metall überfangen, originaler Tragegurt, (He)

Expert: Karl Hellmer Karl Hellmer
+43-1-515 60-322, 544

regina.fensl@dorotheum.at

07.04.2020 - 14:49

Dosažená cena: **
EUR 141,-
Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Jambija,

+43-1-515 60-322, 544

regina.fensl@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitné zbraně
Datum: 07.04.2020 - 14:49
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online