Čís. položky 79

Jan Rosen

Jan Rosen - Velikonoční aukce

(Warschau 1854-1936) Offizier mit Zweispitz, Degen und Lanze auf Braunem in Landschaft, signiert und datiert unten rechts: J. Rosen 1925, Gouache auf Papier, ca. 47 x 35,5 cm, gerahmt Ruf 900

Expert: Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer
+43-662-87 16 71-0

08.04.2020 - 14:24

Dosažená cena: **
EUR 2.176,-
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.200,-
Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Jan Rosen

+43-662-87 16 71-0

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Velikonoční aukce
Typ aukce: Online aukce
Datum: 08.04.2020 - 14:24
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online