Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 108

Unbekannt

(Deutsch um 1830) Porträt eines jungen Offiziers, Öl auf Leinwand, alt doubliert, ca. 64,5 x 50,5 cm, gerahmt Ruf 600

Expert: Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer

08.04.2020 - 14:33

Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.400,-
Vyvolávací cena:

Unbekannt

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Osterauktion
Datum: 08.04.2020 - 14:33
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online