Čís. položky 138-070718/0001

Nachfolger von Jan Brueghel II.

Nachfolger von Jan Brueghel II. - Obrazy

Diana und ihre Nymphen nach der Jagd, Öl auf Holz, 76 x 106 cm, gerahmt

31.03.2020 - 10:01

Vyvolávací cena:
EUR 6.000,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 31.03.2020 - 10:01
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online