Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070667/0003

Alfred Victor Fournier

(Frankreich 1872-1924) Ein sonniger Markttag in der Bretagne, signiert, datiert Alfred Victor Fournier 1906., Öl auf Leinwand, 50,5 x 61 cm, gerahmt (Rahmen etwas bestoßen), (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

31.03.2020 - 10:02

Vyvolávací cena:
EUR 750,-

Alfred Victor Fournier

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 31.03.2020 - 10:02
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online